Týden 21 přinesl stabilizaci po poklesu. Zlato i stříbro mírně oslabily, dolar zůstal beze změny. Klíčová zůstává...
| Stav zboží | Nové |
| Typ produktu | Kazeta na investiční mince |
| Určení | Pro 20 stříbrných mincí Wiener Philharmoniker 1 oz v kapslích |
| Kapacita | 20 mincí v kapslích |
| Průměr otvorů | 42,6 mm |
| Vhodné pro kapsle | S vnitřním průměrem 37 mm |
| Rozměry kazety | 305 × 30 × 245 mm |
| Barva | Černá / stříbrná |
| Výstelka | Černý velur |
| Polstrování víka | Černý satén |
| Zavírání | Magnetické |
| Motiv | Wiener Philharmoniker ve stříbrném provedení na vnější i vnitřní straně víka |
| Spodní část | Sametová úprava proti klouzání a poškrábání |
| Obsah balení | 1 ks kazety |
| Upozornění | Kapsle ani mince nejsou součástí balení |