| Stav zboží | Nové |
| Původ | Z oficiální evropské distribuce původem přímo z mincovny |
| Provedení | Stříbrná investiční mince Britannia 1 Oz (2026) |
| Kov | Stříbro |
| Výrobce / mincovna | The Royal Mint |
| Země původu | Velká Británie |
| Hmotnost | 31,1 g (1 Oz) |
| Průměr | 38,61 mm |
| Síla | 3 mm |
| Ryzost | 999/1000 |
| Nominální hodnota | 2 GBP |
| Autor motivu | Philip Nathan / Martin Jennings |
| DPH | Investiční stříbro podléhá DPH ve výši 21 % |
Seznam produktů značky The Royal Mint
The Royal Mint je oficiální státní mincovna Spojeného království a jeden z nejstarších výrobců investičního zlata na světě. Investiční mince The Royal Mint jsou symbolem tradice, kvality a globální důvěry.
The Royal Mint je oficiální královská mincovna Spojeného království s historií sahající více než 1 100 let zpět. Patří mezi nejuznávanější světové výrobce investičních zlatých a stříbrných mincí a kombinuje dlouhou tradici s moderními technologiemi ražby a nejvyššími bezpečnostními standardy.
Mincovna je držitelem certifikace LBMA Good Delivery a její investiční produkty splňují nejpřísnější mezinárodní požadavky na ryzost, hmotnost a kvalitu zpracování. Investiční mince The Royal Mint jsou raženy z ryzího kovu (Au 999,9 / Ag 999) a jsou plně akceptovány bankami, investičními institucemi i profesionálními výkupci po celém světě.
Mezi nejznámější investiční produkty patří zlaté a stříbrné mince Britannia, které jsou považovány za jedny z nejbezpečnějších investičních mincí díky pokročilým ochranným prvkům proti padělání. Díky vysoké likviditě a silné mezinárodní reputaci jsou produkty The Royal Mint ideální volbou pro dlouhodobou investici do fyzického zlata a stříbra, ochranu kapitálu před inflací a diverzifikaci portfolia.
V našem e-shopu nabízíme výhradně originální investiční mince The Royal Mint z oficiální distribuce, s garantovaným původem, transparentní cenou a maximální důvěrou pro investory.
Počet produktů: 2
| Stav zboží | Nové |
| Původ | Z oficiální evropské distribuce původem přímo z mincovny |
| Provedení | Investiční zlatá mince |
| Materiál | Zlato |
| Ryzost | 999,9 / 1000 |
| Hmotnost | 1/10 Oz (3,11 g) |
| Průměr | 16,5 mm |
| Síla | 1,2 mm |
| Mincovna | The Royal Mint (UK) |
| Země původu | Spojené království |
| Nominální hodnota | 10 Liber |
| Autor | Martin Jennings / Philip Nathan |