| Stav zboží | Nové |
| Původ | Z oficiální evropské distribuce původem přímo z mincovny |
| Provedení | Stříbrná investiční mince American Eagle 1 Oz (2026) |
| Kov | Stříbro |
| Výrobce / mincovna | United States Mint |
| Země původu | USA |
| Hmotnost | 31,1 g (1 Oz) |
| Průměr | 40,6 mm |
| Síla | 2,98 mm |
| Ryzost | 999/1000 |
| Nominální hodnota | 1 USD |
| Autor motivu | Adolph A. Weinman / Emily Damstra |
| DPH | Investiční stříbro podléhá DPH ve výši 21 % |
Seznam produktů značky U.S. Mint
U.S. Mint je oficiální státní mincovna Spojených států amerických a významný výrobce investičního zlata a stříbra. Investiční mince U.S. Mint patří mezi nejznámější a nejlikvidnější na světě.
U.S. Mint (United States Mint) je oficiální státní mincovnou Spojených států amerických s tradicí sahající do roku 1792. Patří mezi nejdůležitější světové producenty investičních zlatých, stříbrných a platinových mincí, které jsou ceněny pro svou kvalitu, státní garanci a vysokou mezinárodní důvěru.
Mezi nejznámější investiční produkty U.S. Mint patří American Eagle a American Buffalo. Mince American Eagle jsou raženy ze zlata (Au 916,7) a stříbra (Ag 999), zatímco American Buffalo představuje ryzí investiční zlato (Au 999,9). Tyto mince jsou plně akceptovány bankami, investičními institucemi i profesionálními výkupci po celém světě a patří mezi nejobchodovanější investiční mince vůbec.
Produkty U.S. Mint se vyznačují vysokou likviditou, jasně definovaným obsahem drahého kovu a silnou důvěrou investorů. Jsou ideální volbou pro dlouhodobou investici do fyzického zlata a stříbra, ochranu majetku před inflací a diverzifikaci investičního portfolia.
V našem e-shopu nabízíme výhradně originální investiční mince U.S. Mint z oficiální distribuce, s garantovaným původem, transparentní cenou a maximální důvěrou pro investory.
Je zde 1 produkt.