Cena zlata po poklesu hledá směr. Trh sleduje konflikt, Fed i výhled bank na návrat nad 5 000 USD. Přinášíme komentář...
| Stav zboží | Nové |
| Původ | Z oficiální evropské distribuce původem přímo z rafinerie |
| Provedení | Investiční stříbrný slitek 100 g |
| Kov | Stříbro |
| Výrobce | Argor-Heraeus |
| Země původu | Švýcarsko |
| Hmotnost | 100 g |
| Rozměry | slitek: 49.7 x 28.5 x 7.2 mm ; blistr: 88.0 x 55.0 mm |
| Ryzost | 999.0/1000 |
| Balení | Slitek je dodáván v originálním ochranném plastovém blistru |
| Certifikace | Certifikát pravosti je součástí originálního ochranného balení |
| DPH | Investiční stříbro podléhá DPH ve výši 21 % |