Týden 21 přinesl stabilizaci po poklesu. Zlato i stříbro mírně oslabily, dolar zůstal beze změny. Klíčová zůstává...
| Stav zboží | Nové |
| Záruka | 2 roky |
| Značka | Leuchtturm Libra 100 |
| Hmotnost váhy | 110 g |
| Měřicí jednotky | 6 různých jednotek (g, ozt, dwt, ct, oz, gn) |
| Přesnost měření | 0,03 g |
| Displej | LCD s podsvícením |
| Vážicí rozsah | 0,01–100 g |
| Vážicí platforma | 73 × 65 mm |
| Rozměry | 64 × 116 × 17 mm |
| Baterie | 2× AAA |