| Stav zboží | Nové |
| Původ | Z oficiální evropské distribuce původem přímo z rafinerie |
| Provedení | Investiční stříbrný slitek 100 g |
| Kov | Stříbro |
| Výrobce | Heraeus |
| Země původu | Německo |
| Hmotnost | 100 g |
| Rozměry | slitek: 49.7 x 28.5 x 7.0 mm ; blistr: 88.0 x 55.0 mm |
| Ryzost | 999.0/1000 |
| Balení | Slitek je dodáván v originálním ochranném plastovém blistru |
| Certifikace | Výrobce certifikát k tomuto produktu nedodává |
| DPH | Investiční stříbro podléhá DPH ve výši 21 % |
Seznam produktů značky Heraeus
Heraeus je renomovaný německý výrobce investičního zlata a stříbra. Investiční slitky Heraeus s certifikací LBMA Good Delivery patří mezi nejlikvidnější a nejuznávanější investiční kovy na světě.
Heraeus patří mezi nejvýznamnější světové producenty investičního zlata a investičního stříbra a má více než 160letou tradici v oblasti zpracování drahých kovů. Německá rafinerie Heraeus je držitelem prestižní certifikace LBMA Good Delivery, která potvrzuje nejvyšší úroveň kvality, ryzosti, přesnosti a transparentního původu kovu.
Investiční slitky Heraeus jsou vyráběny z ryzího kovu (Au 999,9 / Ag 999) a každý slitek je opatřen puncem výrobce, hmotností a unikátním sériovým číslem. To zajišťuje 100% pravost, snadnou ověřitelnost a vysokou obchodovatelnost na mezinárodních trzích.
Zlato a stříbro Heraeus je plně akceptováno bankami, investičními fondy i profesionálními výkupci po celém světě. Díky tomu jsou produkty této značky ideální volbou pro dlouhodobou investici do fyzického zlata, ochranu majetku před inflací a stabilní uchování hodnoty.
V našem e-shopu nabízíme výhradně originální investiční slitky Heraeus z oficiální distribuční sítě, s garantovaným původem, transparentní cenou a maximální důvěrou pro investory.
Počet produktů: 15
| Stav zboží | Nové |
| Původ | Z oficiální evropské distribuce původem přímo z rafinerie |
| Provedení | Investiční stříbrný slitek 250 g |
| Kov | Stříbro |
| Výrobce | Heraeus |
| Země původu | Německo |
| Hmotnost | 250 g |
| Rozměry | slitek: 69.5 x 33.65 x 12.60 mm |
| Ryzost | 999.0/1000 |
| Balení | Slitek je dodáván a zataven v originální ochranné plastové fólii |
| Certifikace | Samostatný papírový certifikát není pro investiční stříbro výrobcem slitků nikdy dodáván |
| DPH | Investiční stříbro podléhá DPH ve výši 21 % |
| Stav zboží | Nové |
| Původ | Z oficiální evropské distribuce původem přímo z rafinerie |
| Provedení | Investiční stříbrný slitek 500 g |
| Kov | Stříbro |
| Výrobce | Heraeus |
| Země původu | Německo |
| Hmotnost | 500 g |
| Rozměry | slitek: 107.0 x 46.8 x 10.0 mm |
| Ryzost | 999.0/1000 |
| Balení | Slitek je dodáván a zataven v originální ochranné plastové fólii |
| Certifikace | Samostatný papírový certifikát není pro investiční stříbro výrobcem slitků nikdy dodáván |
| DPH | Investiční stříbro podléhá DPH ve výši 21 % |
| Stav zboží | Nové |
| Původ | Z oficiální evropské distribuce původem přímo z rafinerie |
| Provedení | Investiční zlatý slitek 5 g |
| Kov | Zlato |
| Výrobce | Heraeus |
| Země původu | Německo |
| Hmotnost | 5 g |
| Rozměry | slitek: 23.0 x 14.0 x 1.0 mm ; blistr: 85.0 x 55.0 mm |
| Ryzost | 999.9/1000 |
| Balení | Slitek je dodáván v originálním ochranném plastovém blistru |
| Certifikace | Certifikát pravosti je součástí originálního ochranného balení |
| DPH | Investičního zlato je osvobozeno od daně dle zákona 235/2004 Sb. o DPH § 92 |
| Stav zboží | Nové |
| Původ | Z oficiální evropské distribuce původem přímo z rafinerie |
| Provedení | Investiční stříbrný slitek 1000 g |
| Kov | Stříbro |
| Výrobce | Heraeus |
| Země původu | Německo |
| Hmotnost | 1000 g |
| Rozměry | slitek: 111.0 x 51.0 x 21.0 mm |
| Ryzost | 999.0/1000 |
| Balení | Slitek je dodáván a zataven v originální ochranné plastové fólii |
| Certifikace | Samostatný papírový certifikát není pro investiční stříbro výrobcem slitků nikdy dodáván |
| DPH | Investiční stříbro podléhá DPH ve výši 21 % |
| Stav zboží | Nové |
| Původ | Z oficiální evropské distribuce původem přímo z rafinerie |
| Provedení | Investiční zlatý slitek 1 oz |
| Kov | Zlato |
| Výrobce | Heraeus |
| Země původu | Německo |
| Hmotnost | 31,1 g |
| Rozměry | slitek: 40.4 x 23.3 x 1.8 mm ; blistr: 85.0 x 55.0 mm |
| Ryzost | 999.9/1000 |
| Balení | Slitek je dodáván v originálním ochranném plastovém blistru |
| Certifikace | Certifikát pravosti je součástí originálního ochranného balení |
| DPH | Investičního zlato je osvobozeno od daně dle zákona 235/2004 Sb. o DPH § 92 |
| Stav zboží | Nové |
| Původ | Z oficiální evropské distribuce původem přímo z rafinerie |
| Provedení | Investiční zlatý slitek 1 g |
| Kov | Zlato |
| Výrobce | Heraeus |
| Země původu | Německo |
| Hmotnost | 1 g |
| Rozměry | slitek: 15.0 x 8.7 x 0.5 mm ; blistr: 88.0 x 55.0 mm |
| Ryzost | 999.9/1000 |
| Balení | Slitek je dodáván v originálním ochranném plastovém blistru |
| Certifikace | Certifikát pravosti je součástí originálního ochranného balení |
| DPH | Investičního zlato je osvobozeno od daně dle zákona 235/2004 Sb. o DPH § 92 |
Název: Heraeus 1 g Investiční zlatý slitek
Materiál: AU 999.9/1000
Hmotnost: 2 g
Rozměr: 19,1 x 11,5 mm x 0,5 mm
Země původu: Německo
Rafinér: Heraeus
Způsob výroby: Ražený
Číslovaný s certifikátem
| Stav zboží | Nové |
| Původ | Z oficiální evropské distribuce původem přímo z rafinerie |
| Provedení | Investiční zlatý slitek 10 g |
| Kov | Zlato |
| Výrobce | Heraeus |
| Země původu | Německo |
| Hmotnost | 10 g |
| Rozměry | slitek: 31.5 x 18.5 x 1.1 mm ; blistr: 85.0 x 55.0 mm |
| Ryzost | 999.9/1000 |
| Balení | Slitek je dodáván v originálním ochranném plastovém blistru |
| Certifikace | Certifikát pravosti je součástí originálního ochranného balení |
| DPH | Investičního zlato je osvobozeno od daně dle zákona 235/2004 Sb. o DPH § 92 |
Název: Heraeus 20 g Investiční zlatý slitek
Materiál: AU 999.9/1000
Hmotnost: 20 g
Rozměr: 40,40 x 23,3 x 1,3 mm
Země původu: Německo
Rafinér: Heraeus
Způsob výroby: Ražený
Číslovaný s certifikátem
| Stav zboží | Nové |
| Původ | Z oficiální evropské distribuce původem přímo z rafinerie |
| Provedení | Investiční zlatý slitek 50 g |
| Kov | Zlato |
| Výrobce | Heraeus |
| Země původu | Německo |
| Hmotnost | 50 g |
| Rozměry | slitek: 49.7 x 28.5 x 2.0 mm ; blistr: 85.0 x 55.0 mm |
| Ryzost | 999.9/1000 |
| Balení | Slitek je dodáván v originálním ochranném plastovém blistru |
| Certifikace | Certifikát pravosti je součástí originálního ochranného balení |
| DPH | Investičního zlato je osvobozeno od daně dle zákona 235/2004 Sb. o DPH § 92 |
| Stav zboží | Nové |
| Původ | Z oficiální evropské distribuce původem přímo z rafinerie |
| Provedení | Investiční zlatý slitek 100 g |
| Kov | Zlato |
| Výrobce | Heraeus |
| Země původu | Německo |
| Hmotnost | 100 g |
| Rozměry | slitek: 49.7 x 28.5 x 3.9 mm ; blistr: 85.0 x 55.0 mm |
| Ryzost | 999.9/1000 |
| Balení | Slitek je dodáván v originálním ochranném plastovém blistru |
| Certifikace | Certifikát pravosti je součástí originálního ochranného balení |
| DPH | Investičního zlato je osvobozeno od daně dle zákona 235/2004 Sb. o DPH § 92 |
| Stav zboží | Nové |
| Původ | Z oficiální evropské distribuce původem přímo z rafinerie |
| Provedení | Investiční zlatý slitek 250 g |
| Kov | Zlato |
| Výrobce | Münze Österreich |
| Země původu | Rakousko |
| Hmotnost | 250 g |
| Rozměry | slitek: 31.0 x 50.50 x 9.30 mm |
| Ryzost | 999.9/1000 |
| Balení | Slitek je dodáván a zataven v originální ochranné plastové fólii |
| Certifikace | Součástí je samostatný certifikát pravosti od výrobce |
| DPH | Investičního zlato je osvobozeno od daně dle zákona 235/2004 Sb. o DPH § 92 |
Název: Heraeus 500 g Investiční zlatý slitek
Materiál: AU 999.9/1000
Hmotnost: 500 g
Rozměr: 91 x 41 mm x 7,6 mm
Země původu: Německo
Rafinér: Heraeus
Způsob výroby: litý
Číslovaný s certifikátem
Název: Heraeus 1000 g Investiční zlatý slitek
Materiál: AU 999.9/1000
Hmotnost: 1000 g
Rozměr: 116,5 x 51 mm x 9,5 mm
Země původu: Německo
Rafinér: Heraeus
Způsob výroby: litý
Číslovaný s certifikátem