Týden 21 přinesl stabilizaci po poklesu. Zlato i stříbro mírně oslabily, dolar zůstal beze změny. Klíčová zůstává...
| Název | Uzavíratelné PVC kapsy na mince do 46 mm (50 × 50 mm) |
| Typ produktu | Uzavíratelné ochranné kapsy na mince |
| Stav zboží | Nové |
| Materiál | Tvrdé, vysoce průhledné PVC |
| Maximální průměr mince | 46 mm |
| Vnější rozměr kapsy | 50 × 50 mm |
| Typ uzavření | Uzavíratelný systém pro bezpečné uložení mince |
| Hlavní využití | Ochrana mincí při skladování, archivaci, manipulaci a transportu |
| Vhodné pro | Sběratelské i investiční mince ze zlata a stříbra |
| Výhoda materiálu | Bez chemických přísad, šetrné k povrchu mince |