| Název produktu | Rok koně (2026) - 1 Oz – investiční zlatá mince |
| Stav zboží | Nové |
| Původ | Z oficiální evropské distribuce původem přímo z mincovny |
| Materiál | Zlato |
| Ryzost | 999,9 / 1000 |
| Hmotnost | 1 Oz (31,1 g) |
| Průměr | 32,6 mm |
| Síla | 2,95 mm |
| Mincovna | The Perth Mint |
| Země původu | Austrálie |
| Nominál | 100 AUD |
| Autor | Dan Thorne / Ing Ing Jong |
Seznam produktů značky The Perth Mint
The Perth Mint je australská státní mincovna a jeden z nejuznávanějších výrobců investičního zlata a stříbra. Proslulá je špičkovou kvalitou, vysokou ryzostí a globální důvěrou investorů.
The Perth Mint je oficiální státní mincovna Západní Austrálie s více než 120letou tradicí a patří mezi absolutní světovou špičku v oblasti investičního zlata, stříbra a platinových kovů. Díky státní garanci a přísným výrobním standardům jsou produkty Perth Mint považovány za jedny z nejbezpečnějších a nejkvalitnějších investičních kovů na světě.
Mincovna je držitelem prestižní certifikace LBMA Good Delivery pro zlato i stříbro, která potvrzuje nejvyšší úroveň ryzosti, přesnosti a transparentního původu kovu. Investiční slitky a mince Perth Mint jsou vyráběny z ryzího kovu (Au 999,9 / Ag 999,9) a vyznačují se precizním zpracováním, detailním designem a vysokou likviditou na globálních trzích.
Mezi nejznámější investiční produkty patří série mincí s motivy australské fauny (Kangaroo, Kookaburra, Koala) a investiční slitky s charakteristickým logem Perth Mint. Produkty této mincovny jsou plně akceptovány bankami, investičními fondy i profesionálními výkupci po celém světě a jsou ideální volbou pro dlouhodobou investici do fyzického zlata a stříbra.
V našem e-shopu nabízíme výhradně originální investiční produkty The Perth Mint z oficiální distribuce, s garantovaným původem, transparentní cenou a maximální důvěrou pro investory.
Počet produktů: 3
| Stav zboží | Nové |
| Původ | Z oficiální evropské distribuce původem přímo z mincovny |
| Provedení | Investiční zlatá mince |
| Materiál | Zlato |
| Ryzost | 999,9 / 1000 |
| Hmotnost | 1/4 Oz (7,776 g) |
| Průměr | 20,6 mm |
| Síla | 2,3 mm |
| Mincovna | Perth Mint |
| Země původu | Austrálie |
| Nominální hodnota | 25 Liber |
| Autor | Dan Thorne / Neil Hollis |
| Stav zboží | Nové |
| Původ | Z oficiální evropské distribuce původem přímo z mincovny |
| Provedení | Investiční zlatá mince |
| Materiál | Zlato |
| Ryzost | 999,9 / 1000 |
| Hmotnost | 1/2 Oz (15,55 g) |
| Průměr | 25,6 mm |
| Síla | 2,5 mm |
| Mincovna | The Perth Mint |
| Země původu | Austrálie |
| Nominální hodnota | 50 AUD |
| Autor | Dan Thorne / Neil Hollis |