Cena zlata po poklesu hledá směr. Trh sleduje konflikt, Fed i výhled bank na návrat nad 5 000 USD. Přinášíme komentář...
| Stav zboží | Nové |
| Původ | Z oficiální evropské distribuce původem přímo z rafinerie |
| Provedení | Investiční zlatý slitek 10 g |
| Kov | Zlato |
| Výrobce | Münze Österreich |
| Země původu | Rakousko |
| Hmotnost | 10 g |
| Rozměry | slitek: 31.60 x 18.60 x 1.05 mm ; blistr: 87.0 x 55.7 mm |
| Ryzost | 999.9/1000 |
| Balení | Slitek je dodáván v originálním ochranném plastovém blistru |
| Certifikace | Certifikát pravosti je součástí originálního ochranného balení |
| DPH | Investičního zlato je osvobozeno od daně dle zákona 235/2004 Sb. o DPH § 92 |