Co hýbalo finančními trhy v uplynulém týdnu? Přinášíme přehled nejdůležitějších událostí, které ovlivnily cenu zlata,...
| Stav zboží | Nové |
| Původ | Z oficiální evropské distribuce původem přímo z rafinerie |
| Provedení | Investiční zlatý slitek 2 g |
| Kov | Zlato |
| Výrobce | Argor-Heraeus |
| Země původu | Švýcarsko |
| Hmotnost | 2 g |
| Rozměry | slitek: 19.0 x 11.4 x 0.6 mm ; blistr: 85.0 x 55.0 mm |
| Ryzost | 999.9/1000 |
| Balení | Slitek je dodáván v originálním ochranném plastovém blistru |
| Certifikace | Certifikát pravosti je součástí originálního ochranného balení |
| DPH | Investičního zlato je osvobozeno od daně dle zákona 235/2004 Sb. o DPH § 92 |