Cena zlata po poklesu hledá směr. Trh sleduje konflikt, Fed i výhled bank na návrat nad 5 000 USD. Přinášíme komentář...
| Stav zboží | Nové |
| Původ | Z oficiální evropské distribuce původem přímo z mincovny |
| Provedení | Stříbrná investiční mince Maple Leaf 1 Oz (2026) |
| Kov | Stříbro |
| Výrobce / mincovna | Royal Canadian Mint |
| Země původu | Kanada |
| Hmotnost | 31,1 g (1 Oz) |
| Průměr | 38 mm |
| Síla | 3,29 mm |
| Ryzost | 999,9/1000 |
| Nominální hodnota | 5 CAD |
| Autor motivu | Steven Rosati |
| DPH | Investiční stříbro podléhá DPH ve výši 21 % |