Týden 21 přinesl stabilizaci po poklesu. Zlato i stříbro mírně oslabily, dolar zůstal beze změny. Klíčová zůstává...
| Stav zboží | Nové |
| Původ | Z oficiální evropské distribuce původem přímo z mincovny |
| Provedení | Wiener Philharmoniker (2026) - 1 Oz – investiční zlatá mince |
| Kov | Zlato |
| Výrobce | Münze Österreich |
| Země původu | Rakousko |
| Hmotnost | 1 Oz (31,1 g) |
| Průměr | 37 mm |
| Síla | 2 mm |
| Ryzost | 999 / 1000 |
| Nominál | 100 EUR |
| Autor | Thomas Pesendorfer |
| DPH | Investiční zlato je osvobozeno od daně dle zákona 235/2004 Sb. o DPH § 92 |